Łączniki indywidualne

Łącznik tytanowy precyzyjnie dostosowany do potrzeb pacjenta.

Czym jest łącznik indywidualny?


Cameleon1Indywidualnie projektowane łączniki pozwalają na stosowanie rozwiązań cementowanych i przykręcanych we wszystkich najważniejszych systemach implantów. Łącznik indywidualny oferuje wyśmienity fundament zapewniający najlepszą możliwą funkcjonalność i estetykę.
Wykorzystanie produktów firmy Neobiotech w gabinecie i laboratorium dentystycznym zapewnia komfort pracy i pozwala na zwiększenie efektywności i zyskowności.
Łączniki są projektowane indywidualnie do implantologicznych uzupełnień cementowanych. Za pomocą oprogramowania 3Shape DentalDesigner każdy łącznik jest projektowany indywidualnie na podstawie ostatecznego kształtu zęba. Zapewnia to wyjątkową funkcjonalność i estetykę. Następnie łączniki indywidualne frezowane są za pomocą urządzenia CAD/CAM Cameleon koreańskiej firmy Neobiotech.


Jak zamówić łącznik indywidualny?

1. Wykonaj model lub wycisk:

 

 Model 

Wycisk 

PunktModel dzielony/składany z repliką implantu (analogiem) oraz zdejmowaną maską dziąsłową* o minimalnej wysokości 0,5 mm.
PunktModel przeciwzgryzu.
PunktKęsek zgryzowy.
PunktInformacja związana z planowaną pracą na łącznikach indywidualnych.


* Duże znaczenie ma wykonanie i przygotowanie maski dziąsłowej, ponieważ zazwyczaj materiały te są w równym stopniu podatne na ucisk jak naturalne dziąsło.

PunktWycisk z transferem wyciskowym

 

2. Wypełnij formularz zlecenia Formularz wersja online lub Formularz wersja PDF.

3. Załącz wypełniony formularz do przesyłki (dla wersji online - wystarczy numer zamówienia z otrzymanej wiadomości email).

4. Prześlij paczkę (model/wycisk + formularz) na nasz adres:

 

Profident Laboratorium Protetyki Stomatologicznej

ul. Legnicka 2

25-328 Kielce

 

Uwaga: Jeśli zamawiacie Państwo więcej niż jeden łacznik, prosimy pamiętać o odpowiednim oznaczeniu poszczególnych wycisków/modeli.

 

Ceny łączników indywidualnych 

 

PunktCena łącznika wykonanego na podstawie modelu to 380 pln.

PunktCena łącznika wykonanego na podstawie transferu to 380 pln + koszt wykonania modelu implantologicznego (wg wyceny indywidualnej).  

Powrót