Zlecenie wykonania szablonu

Wypełnij poniższy formularz i prześlij badanie CBCT (pliki DICOM) oraz wycisk (ewentualnie model lub skan wewnątrzustny). Sposób wysyłki materiałów (DICOM, Wycisk, etc.) jest szczegółowo opisany poniżej.

Do wydrukowania szablonu konieczne jest przesłanie plików DICOM, które otrzymujemy wykonując tomografię (pliki DICOM po kompresji przysyłamy wykorzystując link zamieszczony poniżej) oraz plków .stl powstałych po skanowaniu wewnątrzustnym. Jeśli gabinet nie posiada skanera opcjonalnie można wysłać za pomocą firmy kurierskiej odlany wycisk łuku górnego i dolnego pacjenta (skanowanie modeli odbędzie się wtedy w laboratorium Profidentu). Cały proces planowania szablonu można zobaczyć oglądając animację https://www.youtube.com/watch?v=IP_uIuqeaCA

Dane lekarza
Nazwisko i imię:*
Nazwa gabinetu:*
Telefon komórkowy:*
E-mail:*
Informacje o zabiegu
Data (DD-MM-RRRR):
Nazwisko i imię pacjenta:
System implantologiczny:
Zaznacz planowane implanty (system Viohla):
Zaznacz planowane ekstrakcje (system Viohla):
Dane do wysyłki szablonu
Nazwa gabinetu:
Ulica i numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Wybierz sposób wysyłki
Wysyłka pocztowa:
Wysyłka łączona:
Wysyłka online
(możliwe tylko jeśli mamy pliki DICOM i STL):
PRZESLIJ NA DROPBOX

* Dane niezbędne do realizacji zgłoszenia
Po otrzymaniu poprawnie wypełnionego formularza i zweryfikowaniu otrzymanych materiałów skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zlecenia.
Organizator zbiera i przetwarza jedynie te dane osobowe, które są potrzebne do prawidłowego realizowania świadczonych usług.

Powrót