NeoSympozjum

Międzynarodowy kongres "Innowacje w Implantologii" organizowany przez Neobiotech w Turcji w ramach Expert Programu przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)

Neo Symposium 2014_1Firma Neobiotech po raz kolejny zaprasza implantologów na międzynarodowy kongres, zatytułowany "Innowacje w implantologii", który odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2014 roku, w Stambule (Turcja). Wykłady wygłoszą m.in. Dr Maurice Salama oraz Dr Young-Ku Heo.

Informacje ogólne

Termin: 14 -15 czerwca 2014
Miejsce: Stambuł, Turcja
Organizator: Neobiotech

www.neosymposium.com

Program

13 czerwca 2014, Piątek - Welcome Reception Lounge, Grand Cevahir

19:00~22:00 - Welcome Dinner Party

 

14 czerwca 2014, Sobota - Main Session Convention Hall (Balo Salonu 1, 2), Grand Cevahir

09:30~10:00 - Registration & Openning Ceremony

10:00~11:30 - Synergy of Reconstructive Hard and Soft Tissue Surgery: The Role of Bioengineering in Clinical Practice, Dr. Salama

11:30~12:00 - Coffe break

12:00~13:30 - AnyTime Loading: Its Surgical & Prosthetic Protocol - When, Where, and How? Dr. Heo

13:30~15:00 - Lunch

15:00~16:30 - Innovative Sinus Elevation: How to dominate the problem with Sinus Elevation, Dr. Ozan

16:30~17:00 - Coffe break

17:00~18:30  - Treatment Planning 2014 & Beyond: The Role of Science and Modern Technologies, Dr. Salama

18:30~19:00 - Closing the 1st day

 

15 czerwca 2014, Niedziela - Lecture Session Convention Hall (Balo Salonu 1, 2), Grand Cevahir

Congress Hall 1 (Balo salonu 1)

09:30~10:00 - Registration

10:00~11:00 - Immediate Loading Implants in Post-Extraction in Full Restoration, Dr. Soriano

11:00~11:30 - Coffe break

11:30~12:30 - Sinus lifting and grafting: New Horizons, Dr. Hakan

12:30~13:00 - Closing Ceremony

Congress Hall 2 (Balo salonu 2)

09:30~10:00 - Registration

10:00~11:00 - Advanced techniques in hard & soft tissue augmentation, Dr. Rabbie

11:00~11:30 - Coffe break

11:30~12:30 - New Trend in GBR Techinique: GBR! Now It’s not difficult for you, Dr. Ozan

12:30~13:00 - Closing Ceremony

Pobierz program

 

Wykładowcy

 Maurice _salamaDr. Maurice A. Salama ukończył studia pierwszego stopnia na State University of New York, gdzie uzyskał dyplom licencjata Biologii. Tytuł Lekarza Dentysty Dr. Salama otrzymał na University of Pennsylvania School of Dental Medicine. Następnie uzyskał podwójne świadectwo kwalifikacji w Ortodoncji i Periodontologii oraz odbył szkolenie z implantologii w Branemark Center w Penn. W czasie habilitacji na University of Pennsylvania był beneficjentem programów stypendialnych Georga Coslet'a oraz Richarda Chase'a. Obecnie, Dr. Salama wykłada na University of Pennsylvania oraz w Medical College of Georgia, gdzie zajmuje stanowisko Adiunkta Klinicznego w dziedzinie Periodontologii.
Dr. Salama ukończył akredytowany przez Amerykańskie Towarzystwo Dentystyczne (ADA) staż specjalizacyjny w zakresie Stomatologii Ogólnej w Maimonides Medical Center w Nowym Yorku. W 1988 Dr. Salama skorzystał z kolejnej możliwości poszerzenia horyzontów wiedzy klinicznej, pracując jako lekarz wizytujący na Hebrew University w Jerozolimie oraz w Beth Israel Hospital w Nowym Yorku.
Dr. Salama jest aktywnym członkiem następujących organizacji: the American Academy of Orthodontics, the American Academy of Periodontics, the Academy of Osseointegration, Alpha Omega International Dental Fraternity, Thomas P. Hinman Dental Society, Georgia Dental Association oraz the American Dental Association. Dr. Salama współpracował również z telewizją FOX z siedzibą w Atlancie, jako ekspert dentystyczny.

 

 Dr HeoDr Young-Ku-Heo uzyskał tytuł lekarza stomatologii w 1997 na uniwersytecie w Bostonie, gdzie zakończył również podyplomowe studia z zakresu protetyki. Stopień doktora nauk medycznych otrzymał w 2004 roku na Wydziale Stomatologii Katolickiego Uniwersytetu w Korei, gdzie następnie pracował jako profesor. Pracował także jako wykładowca oraz prowadził badania naukowe w centrum implantologii na Uniwersytecie w Bostonie. Dr Heo wygłasza wykłady z zakresu implantologii na kongresach w kraju i za granicą. Dr Heo jest wynalazcą wielu innowacyjnych urządzeń związanych z implantacją stomatologiczną, jak np. zestawy do augmentacji zatoki szczękowej metodą otwartą (SLA Kit) oraz zamkniętą (SCA Kit), zestaw do usuwania zatrzymanych implantów, zestaw do usuwania śrub, tytanowa membrana CTi czy narzędzie do pobierania kości własnej pacjenta (Auto Chip Maker). Ponadto Dr Heo prowadzi w Seulu prywatną praktykę, w której zajmuje się wyłącznie implantoprotetyką oraz stomatologia estetyczną.

 

Hakan _ozuvaciDr. Hakan Ozyuvaci jest redaktorem magazynu Turkish Dental Community. Opublikował ponad tysiąc prac badawczych w czasopismach krajowych i międzynarodowych. Jest częstym gościem na międyznarodowych konferencjach i warsztatach, gdzie przedstawia wyniki swoich badań. Od 2008 pełni funkcję tureckiego reprezentanta do BDIZ-EDI (Bundesverband der implantologisch tatigen Zahnarzte in Europe). Jednocześnie, kontynuuje karierę akademicką jako profesor na Uniwersytecie Stambulskim oraz prowadzi prywatną praktykę. Dr. Hakan Ozyuvaci jest członkiem wielu towarzystw zawodowych:  Turkish Dental Association,Turkish Society of Oral Implantology, Turkish Society of Oral and Maxillofacial Surgery, Turkish Society of Endodontics oraz Turkish Academy of Osseointegration.Ahmet _ozanDr. Ahmet Utku Ozan studiował stomatologię na Gazi University, gdzie ukończył program stażowy ze stomatologii ogólnej. Prowadzi grupową praktykę w Turcji, gdzie prowadzi także działalność szkoleniową. Dr Ozan jest dyrektorem wykonawczym programu kształcenia ustawicznego w Dental Forums. Jest konsultantem do spraw rozwoju produktów endodontycznych oraz dla sotmatologii ogólnej. Dr Ozan należy do licznych stowarzyszeń zawodowych: Turkish Dental Association (TDB), Ankara Dental Association (ADO), azi Endodontic Study Club oraz American Dental Association.

 

Zgłoszenia

Zainteresowani udziałem w sympozjum implantologicznym NeoSympozjum 2014 w Stambule, mogą wybrać spośród kilku pakietów.  Zakup pakietu upoważnia do udziału w sympozjum i obejmuje 2 noclegi w Stambule (od 13-15 czerwca 2014).

 

Pakiet I - 3 000 PLN

Punkt10 implantów IS-II Active
PunktUdział w Sympozjum GRATIS
PunktZakwaterowanie na czas sympozjum GRATIS

implanty

Pakiet II - 4 500 PLN

Punkt15 implantów IS-II Active + 3 implanty GRATIS
PunktUdział w Sympozjum GRATIS
PunktZakwaterowanie na czas sympozjum GRATIS

implanty

Pakiet III - 4 500 PLN

PunktKaseta Solution Kit (SLA, SCA, Neo GBR, SR Kit lub FR Kit)
PunktUdział w Sympozjum GRATIS
PunktZakwaterowanie na czas sympozjum GRATIS

kasety implantologiczne

Pakiet IV - 9 500 PLN

Punkt25 implantów IS-II Active
PunktKaseta Solution Kit (SLA, SCA, Neo GBR, SR Kit lub FR Kit)
PunktUdział w Sympozjum GRATIS
PunktZakwaterowanie na czas sympozjum GRATIS

implanty

Uwaga:
PunktZakup biletów lotniczych we własnym zakresie.
PunktDla osób nie związanych z systemem NeoBiotech kaseta chirurgiczna GRATIS. Dotyczy wszystkich dostępnych pakietów.
PunktCena katalogowa implantów IS-Active II wynosi 300 zł (brutto).
PunktCena katalogowa kasety chirurgicznej wynosi 4000 zł (brutto).
PunktCena katalogowa kaset Neo Solutions Kit wynosi od 4 600 PLN - 4 900 PLN (brutto).

 

Pakiety są dostępne w naszym sklepie online http://sklep.profident.pl/pakiet-eurazja-sympozjum.html.

Możliwy jest również kontakt mailowy pod adresem szkolenia@profident.pl lub telefoniczny pod nr.: 41 341 72 32.

Powrót