Warsztaty praktyczne

 

Warsztaty Nr. 1 - Mikroskop w codziennej praktyce stomatologicznej

 

W dniu 5 grudnia 2013 roku odbędą się warsztaty praktyczne dotyczące pracy z mikroskopem zabiegowym. Zarys tematyki warsztatów:
Punktmikroskop i inne instrumenty optyczne
Punktkonstrukcja mikroskopu, ustawienia i drobne naprawy
Punkttechniki operacyjne, dokumentacja, marketing
Punktjak mikroskop zmienia nasz gabinet i naszych pacjentów
Punktkomunikacja video i foto
Punktergonomia - jak przeżyć dzień przy mikroskopie
Punktkrzywa nauczania
Punktorganizacja pracy
Punktinstrumenty do pracy z mikroskopem
Punktwskazówki dla endodontów
Punktpytania i dyskusja

 

Warsztaty poprowadzi: Dr Tomasz Machan 

 

 

 

 

Warsztaty Nr. 2 - TF adaptive - nowatorskie podejście do wykorzystania technik recipro w leczeniu kanałowym

 

W dniu 5 grudnia 2013 roku odbędą się warsztaty endodontyczne, których tematyka dotyczyć będzie wykorzystania technik recipro w opracowywaniu kanałów zębowych. Uczestnicy zapoznają się z usprawnioną techniką recipro, pozwalającą na łatwe i przewidywalne kształtowanie we wszystkich przypadkach klinicznych. Przedstawione zostaną innowacyjne koncepcje wykorzystania kombinacji ciągłego ruchu obrotowego i ruchów recyprokalnych (poprawa jakości opracowania kanałów przy jednoczesnym uproszczeniu procedur i metod użycia) oraz nowatorska technologia Adaptive Motion (TF Adaptive).


Warsztaty poprowadzi: Prof. Gianluca Gambarini

 

 


Zestaw startowy TF Adaptive zawiera: Silnik endodontyczny z kątnicą (1 szt.), Małe pilniki TF Adaptive o dł. 23 mm (5 opak.), Małe pilniki TF Adaptive o dł. 27 mm (2 opak.), Średnie/duże pilniki TF Adaptive o dł. 23 mm (5 opak.), Średnie/duże pilniki TF Adaptive o dł. 27 mm (2 opak.), Pilniki K 8 o dł. 25 mm (2 opak.), Pilniki K 10 o dł. 25 mm (2 opak.), Pilniki K 15 o dł. 25 mm (2 opak.), Zestaw wierteł LA Axxess 2.0 (1 szt.)

 

 

 

 

Warsztaty Nr. 3 - Co nowego w implantologii, protokoły obciążania w leczeniu implantoprotetycznym, małoinwazyjne zabiegi augmentacyjne

 

W dniu 5 grudnia 2013 roku odbędą się praktyczne warsztaty implantologiczne, dotyczące zagadnień z zakresu implantologii. Szkolenie pozwoli uczestnikom zapoznać się z praktyczną stroną augmentacji. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji mikromotory, zestawy implantologiczne, wirówkę PRF oraz zestawy do augmentacji wyrostka, podnoszenia dna zatoki metodą zamkniętą i otwartą.

Warsztaty poprowadzą Dr Michał Jóźwiak, Dr Jerzy Zbożeń

 

*Przy zakupie pakietu 10 implantów z gratisową kasetą chirurgiczną w cenie 3000zł brutto udział w szkoleniu implantologicznym jest bezpłatny.
Możliwa jest również refundacja kosztów dla uczestników, którzy zdecydują się na zakup pakietu bezpośrednio po warsztatach.

neobiotech

 

 

Powrót