Warsztaty praktyczne

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach praktycznych, które odbędą się w dniu 30 listopada 2017 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w ramach tegorocznego spotkania Pulp Fiction. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a o rejestracji będzie decydować kolejność napływania zgłoszeń i wpłat.

I: Bezpieczne pozyskiwanie biomateriału – PRF warsztaty praktyczne – Dr Sebastian Mazur

Kliniczne implikacje zastosowania frakcji PRF w gabinecie stomatologicznym. Pobieranie krwi żylnej, praca z wirówką, użycie kości autogennej i ksenogennej."

Warsztaty- trwają 2h - odbędą się w godzinach 12:00-14:00

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 450zł 

 

II: Bezpieczny i prosty sposób na płukanie, opracowanie i irygację kanału – Dr Jorge Vera

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 450zł 

 

III. Podstawy analizy wyników badań tomograficznych  - Dr Tomasz Zbożeń

Warsztaty praktyczne w zakresie analizy zdjęć tomograficznych pod kątem leczenia endodontycznego, mikrochirurgicznego i implantologicznego. Analiza przypadków na podstawie rzeczywistych badań CBCT; wykonywanie pomiarów; planowanie zabiegów - przy użyciu komputerów. Najczęściej spotykane problemy i błędy w pozycjonowaniu pacjenta oraz sposoby ich eliminacji.

Prosimy uczestników o przyniesienie własnych laptopów (z systemem Windows - zalecany Windows 7) i myszy.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 400zł 

 

Rejestracja

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie mailowo: renata@profident.pl lub zgłosić udział telefonicznie pod numerem tel.: 41 34 17 247 oraz dokonać odpowiedniej płatności.

Powrót